Inspiracje i porady

Poradniki

Marzysz o nowej kuchni? Teraz to prostsze, niż myślisz…

Strona główna » Poradniki » Marzysz o nowej kuchni? Teraz to prostsze, niż myślisz…

Niewielkie zmiany czy zakup nowej kuchni?

Lubimy zmiany, nawet te niewielkie. Czasami wystarczy przestawienie stołu kuchennego, nowe filiżanki czy kwiatek na oknie. Ale przychodzi chwila, w której jesteśmy gotowe na prawdziwy przewrót. Przeglądamy czasopisma o urządzaniu wnętrz, oglądamy programy telewizyjne, przyglądamy się kuchniom znajomych.

Chciałybyśmy…, ale, no właśnie…, czego byśmy chciały?

Brakuje nam pomysłu. Nic prostszego. Z pomocą przychodzą gotowe zestawy kuchenne. Gotowe aranżacje mebli kuchennych pasujące do różnych wnętrz i odpowiadające zróżnicowanym gustom. Możemy wybierać spośród 8 zestawów kuchennych dostępnych na stronie https://budotar.pl. Wyróżnia je prostota i elegancja, funkcjonalność, staranne wykonanie oraz przystępne ceny, już od 599 zł.

Znajdziemy tu zestawy kuchenne do małego metrażu, szafki modułowe umożliwiające aranżację większego wnętrza, stosownie do naszych potrzeb.

Biały mat czy połysk, a może wanilia?

Biały zestaw kuchenny jest elegancki i nowoczesny. Daje poczucie lekkości, czystości i minimalizmu. Białe meble są uniwersalne. Wystarczy zmiana koloru ścian oraz kilku dodatków żeby odmienić wnętrze.

Jednolite w okleinie drewnianej czy w połączeniu z beżem?

Zestaw kuchenny w okleinie drewnianej jest tradycyjny, ociepla wizualnie wnętrze, nadając mu przytulnego charakteru. Oryginalnym rozwiązaniem jest połączenie w jednym zestawie kuchennym drewnianej okleiny i jednolitego koloru bieli lub beżu, nadające kuchni nowoczesnego charakteru.

Przywitaj wiosnę w nowej kuchni wyposażonej w nowy zestaw kuchenny!

Informacja

Informacja

Szanowni Klienci, w sytuacji która ma obecnie miejsce w naszym kraju, realizacja Waszych zamówień może się nieco wydłużyć. Przewidywany termin nie powinien przekroczyć 14 dni. Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy na zakupy, oraz do kontaktu telefonicznego i mailowego. 

Pomyślnie zapisano na subskrybcję!

Pin It on Pinterest

Share This