Inspiracje i porady

Poradniki

Kręci się, kręci się… fotel obrotowy

Strona główna » Poradniki » Kręci się, kręci się… fotel obrotowy

Kręci się, kręci się… fotel obrotowy

To taka karuzela w miniaturze. Dzieci uwielbiają kręcić się w fotelu obrotowym a dorośli? Także, chociaż wielu się do tego nie przyzna. Fotel obrotowy to dla nich przede wszystkim mebel użytkowy. Ma być ergonomiczny, ale także ładny.

Podłokietniki oraz wyprofilowane i uchylne oparcie zapewnią komfort pracy i wypoczynku. Fotel obrotowy może mieć konkretne przeznaczenie lub może być uniwersalny. Sprawdzi się w każdej sytuacji i w każdym wnętrzu.

Fotel obrotowy do biura

Fotel obrotowy zapewni właściwą postawę w czasie godzin pracy. Ułatwi wykonywanie czynności wymagających obracania się lub przemieszczania bez konieczności podnoszenia mebla.

Fotel obrotowy do salonu

Oglądanie telewizji czy czytanie w fotelu obrotowym zapewni wygodę i relaks. Klasycznemu wnętrzu fotel obrotowy nada nowoczesnego, loftowego charakteru albo dopełni wystrój eleganckiego wnętrza.

Fotel dla ucznia

Fotel obrotowy zatroszczy się o kręgosłup dziecka w czasie odrabiania lekcji czy gry na komputerze. Stanowi także zabawny element wyposażenia dziecięcego pokoju.

Informacja

Informacja

Szanowni Klienci, w sytuacji która ma obecnie miejsce w naszym kraju, realizacja Waszych zamówień może się nieco wydłużyć. Przewidywany termin nie powinien przekroczyć 14 dni. Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy na zakupy, oraz do kontaktu telefonicznego i mailowego. 

Pomyślnie zapisano na subskrybcję!

Pin It on Pinterest

Share This