KONSTRUKCJE STALOWE

Nasza oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o dużych przedsiębiorstwach.
Podstawowym zakresem działalności naszej firmy, jest kompleksowa obsługa Inwestora: od pomocy przy projektowaniu hali, do realizacji „pod klucz”. Zakres naszych prac to również: prace przygotowawcze, np. geodezyjne, ziemne i betonowe, w tym posadzki. Dalej: projekt, prefabrykacja i dostawa, oraz montaż konstrukcji. Następny zakres – montaż obudowy, w tym okien, bram, drzwi, świetlików. Pomożemy również Państwu przy pozostałych etapach realizacji Waszej inwestycji, np: wykonaniu instalacji wod-kan, czy elektrycznej. Zakres usług jest dostosowany do oczekiwań Klientów.
nasza firma pomoże Państwu w realizacji inwestycji na każdym etapie jej tworzenia: od projektu do wykonawstwa „pod klucz”. Chętnie pomożemy zrealizować każdy z etapów budowy z osobna. Specjalizujemy się w realizacji obiektów w lekkiej zabudowie, niezależnie, czy jest nim stróżówka 1,5m x 1,5m, czy hala przemysłowa. Nasze obiekty realizujemy szybko, sprawnie i w rozsądnych cenach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji podobnych obiektów .
Wykonujemy: projekty hal, produkcja hal, hale magazynowe, chłodnie, mroźnie, przechowalnie, stróżówki, budki wartownicze, pawilony handlowe, płyta warstwowa, hale stalowe, konstrukcje stalowe, roboty ziemne i betonowe, posadzki przemysłowe.

 

Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym Klientów poziomie. Skorzystaj z naszej oferty, a obiecujemy, że nie będziesz żałował tej decyzji!


NASZE USŁUGI

Nasze produkty wyróżnia:

* nowoczesność
* unikalność
* indywidualny charakter
* wysoka jakość i estetyka
* atrakcyjność

Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym Klientów poziomie.